Šetřete na poplatcích s námi!

ZOBRAZIT TERMINÁLY

O NÁS

Hledáte efektivní řešení pro akceptaci platebních karet ve vašem podnikání?

V Platební karty chytře přinášíme na míru šité řešení pro hotely, restaurace, retail a jakýkoli další sektor, kde je akceptace platebních karet klíčová. Nejenže vám nabídneme konkurenční podmínky, které zlepší vaše stávající náklady na transakce, ale zaručíme i 100% spolehlivost, preciznost a rychlost - vše s pečetí švýcarské kvality.

Ušetřete s námi a získejte více: Naše terminály splňují veškeré zákonné normy, včetně PCI a PADSS, zajišťující maximální bezpečnost pro transakce vašich zákazníků. Ukážeme vám, jak může být akceptace platebních karet nejen snadná, ale také zisková, díky naší jedinečné nabídce DCC bonusů, které promění vaše transakce z běžného nákladu na výhodný zisk.

Transparentnost a férové ceny: Naše poplatková struktura je jasná, přehledná a vždy výhodnější než bankovní tarify. V Platební karty chytře se zavazujeme k otevřenosti a upřímnosti ve všem, co děláme.

 

Přesvědčte se o našich službách a zjistěte, jak můžeme váš podnik posunout dál. Kontaktujte nás nezávazně a nechte si zpracovat nabídku, která ukáže reálnou úsporu, jež s námi můžete dosáhnout.

Připravili jsme pro vás také informativní video, které vám poskytne hlubší pohled na naše služby a výhody.

Ingenico Desk/5000 - STACIONÁRNÍ PLATEBNÍ TERMINÁL

Popis: Ingenico Desk5000, stacionární platební terminál. Pevně umístěn v obchodním místě, včetně PIN PADu pro zadávání PINu zákazníkem a jednotky pro obchodníka. Podporuje bezkontaktní platby i bez PINu. Design je uzpůsoben pro rychlé a jednoduché platby bez zásahu obsluhy. 100% bezpečnost. Velmi spolehlivý platební terminál s možností napojení na pokladní systém . Komunikace přes internet, TCPIP.

Využití: Jakékoli prodejní místo, kde potřebujete akceptovat karty rychle a bezpečně – prodejny, provozovny retailu, potraviny, sport.

Napájení: Síťové 230V

Saturn 1000FP - MOBILNÍ PLATEBNÍ TERMINÁL

Popis: Malý a kompaktní mobilní platební terminál, Android, podporuje přenosy přes GPRS (SIM) přes 3G a současně WLAN (Wifi), v případně výpadku jednoho přenosu se přepne na druhý a zajistí tak 100% dostupnost služeb. Podporuje bezkontaktní platby.

Využití: Restaurace, kavárny, hotely.

Napájení: Síťové 230V

INGENICO link 2500– MOBILNÍ PLATEBNÍ TERMINÁL

Popis: Mobilní platební terminál skvělého designu. Podporuje bezkontaktní platby. Komunikace přes GPRS (SIM)

Využití: Kdekoli kde je třeba rychlost a jednoduchost, restaurace, hotely, kavárny.

Napájení: Síťové 230V

Hlavní přednosti akceptace platebních karet s terminály Worldline

Peníze neustále pod kontrolou - garantujeme 100% spolehlivost, preciznost a rychlost

Finanční výhodnost - nejvýhodnější sazby na trhu pro vás a garance nejlepšího směnného kurzu pro vaše hosty (služba DCC pro více než 30 měn)

Univerzálnost - akceptace všech běžných platebních karet a mobilních platebních metod

Bezchybné a rychlé transakce - integrace terminálů do vaší infrastruktury zajistí bezchybnost a rychlost zadání plateb

Bezpečnost – terminály Worldline splňují veškeré zákonné požadavky včetně PCI a PADSS

Česká podpora – poskytujeme komplexní služby od podpory projektu, přes integraci terminálů do vaší infrastruktury,
až po školení a údržbu